Serwis i Akcesoria
Wszędzie możesz, ale w ASO najlepiej Wszędzie możesz, ale w ASO najlepiej

Wszędzie możesz, ale w ASO najlepiej

Nie gódź się na kompromisy, gdy chodzi o Twoją Škodę. Wybierz autoryzowany serwis, w którym obsługa Ciebie i Twojego samochodu wiąże się z wieloma korzyściami, a najważniejsze z nich znajdziesz poniżej.

 

PEWNOŚĆ

W Autoryzowanym Serwisie, używamy oryginalnych części zamiennych, zgodnych z wytycznymi producenta i spełniającymi jego surowe normy. Oryginalne części są tożsame z częściami fabrycznymi zamontowanymi w Twoim samochodzie, korzystając z nich podtrzymujesz jego jakość.

 

SPOKÓJ

ASO funkcjonują według ściśle określonych przez koncern norm w zakresie obsługi klienta i procesu naprawy. Regularne audyty, badania satysfakcji klienta i nadzór koncernu sprawiają, że możesz liczyć na najwyższą jakość usług.

 

ASSISTANCE

To usługa, dzięki której otrzymasz pomoc w przypadku różnych zdarzeń na drodze. Przeprowadzenie przeglądu okresowego wraz z zalecanymi czynnościami w autoryzowanym serwisie przedłuża ważność Gwarancji Mobilności o rok lub do następnego przeglądu. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

 

NIEZAWODNOŚĆ

Przeglądy i naprawy przeprowadzamy według ścisłych wytycznych określonych przez producenta, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Niezwykle ważne jest ciągłe szkolenie naszej kadry, ponieważ w nowych autach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę oraz pomaga unikać błędów podczas napraw.

 

MOBILNOŚĆ

Za każdym razem, gdy oddajesz swoje auto w nasze ręce nie musisz obawiać się utraty mobilności. Nasz program aut zastępczych na czas serwisu z powodzeniem zaspokoi Twoje potrzeby.

 

RACJONALNE KOSZTY

Wysoka jakość obsługi i racjonalne koszty mogą iść w parze. To wszystko, dzięki ofercie pakietów przeglądów dla samochodów nowych i używanych (do 12 lat!), a także programom rabatowym dla aut starszych niż 4 lata.

 

DOSTĘP DO PEŁNEJ INFORMACJI

Oferujemy przyjęcie bezpośrednie – możliwość obejrzenia samochodu na podnośniku wraz z doradcą serwisowym, co pozwala Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie eksploatacji. Pamiętaj, że nasze serwisy dysponują nieograniczonym dostępem do historii serwisowej Twojego auta, co oznacza lepsze planowanie prac serwisowych czy szybszą diagnozę usterek.

 

WYGODA

Poczekalnia, WiFi czy smaczna kawa – w taki sposób oczekujesz na realizację usług w autoryzowanych serwisach.

 

OPŁACALNOŚĆ

Historia serwisowa ma wpływ na wartość Twojego samochodu – badania pokazują, że serwisując w ASO łatwiej o odsprzedaż z wyższą ceną.

 

OCHRONA

Wszystkie usługi i naprawy przeprowadzone w ASO, a także zakupione u nas części zamienne, podlegają 2-letniej gwarancji.

 

PRZEJRZYSTOŚĆ

Zawsze przed rozpoczęciem prac, przedstawiamy wycenę planowanych napraw, a po usłudze, wszelkie wydatki są przejrzyście przedstawiane na fakturze.